• If you use a proxy server or a VPN for registration or login, your account could be directly banned. The reason is that you may register or login via an IP address that was used by a Members which was banned in the past. The same applies if different users use one device (PC, laptop, smartphone), this will also leads to a ban! If you are banned for using a VPN Contact us by open ticket

Jak zainstalować Office 2021 Professional Plus za darmo

D

Darth Vader

Chciałeś kiedyś mieć Office 2021 Pro Plus za darmo? Przeczytaj ten poradnik krok po kroku a twoje życzenie stanie się rzeczywistością!
  1. Wejdź na https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=49117 i zainstaluj to narzędzie
  2. Stwórz folder, będziesz go zaraz potrzebować. Najlepiej nazwij go "Microsoft Office 2021"
  3. Zaakceptuj licencje i wybierz wcześniej stworzony folder do wypakowania plików
  4. Wejdź do Folderu i usuń pliki podane w pierwszym screenshotcie na końcu
  5. Wejdź do Folderu i kliknij SHIFT wraz z prawym przyciskiem myszy i kliknij "Otwórz w programie Powershell
  6. Wklej do powershell to: .\setup.exe /configure .\configuration-Office2021Enterprise.xml
  7. Niech się instaluje i potem zobacz swoje aplikacje!
KONIEC.
Mam nadzieję że ten poradnik wam pomógł, bo mi na pewno.
Pomysł wziąłem od Youtubera TobWeb Technologies, oto link:
Do widzenia!
Annotation 2022-04-15 183435.png

Top Bottom