• If you use a proxy server or a VPN for registration or login, your account could be directly banned. The reason is that you may register or login via an IP address that was used by a Members which was banned in the past. The same applies if different users use one device (PC, laptop, smartphone), this will also leads to a ban! If you are banned for using a VPN Contact us by open ticket

Box tv

D

drythm

User

i co w takim dziale?
1) boxy mają różne systemy
2) co w takim dziale byś my dawali apki?
3) chyba że chcemy się dzielić spostrzeżeniami na temat boxów i ewentualnie polecać lub recenzować to OK

jeśli coś to dział ANDORID a pod nim ANDROID TV

P

Pitrek83

User

Dlatego kazdy jakby mial problem wpisalby swoj box itp.Wiem ze kiedys kilka osob pisalo o rozwiazanie jakiegos problemu z boxem...a na boxa czasem apke mozna wgrac tylko z pendrive...bardziej do spostrzezen?

D

drythm

User

to ja zadam pytanie bo mam dwa boxy jedno stare g... 1 g ramu 8 pamięci na zwykłym androidzie - i to jest tak wolne że nie da się używać, ale słyszałem że można tam android tv dać i odżyje czy ktoś się bawił w coś takiego i wie jak to zrobić i czy ma to sens

Cisco

Cisco

User

@vehhty Canal+ box 4k był ostatnio na dobrej promce na aledrogo z launcherem Wolf'a śmiga jak złoto
albo standardowo Mi boxa 4k i będzie Pan zadowolony

T

tom12

User

Polecam Canal+ Boxa w tym 2 miesiące promki na C+ cena ~ 150zł ma on jeszcze wbudowany DVBT2
Potwierdzam działa spoko

U

UliceNedzy

User

Polecam Canal+ Boxa w tym 2 miesiące promki na C+ cena ~ 150zł ma on jeszcze wbudowany DVBT2
Aplikacje mi działają świetnie, ale DVB-T to mi wyszukuje max 5 kanałów :( Nie wiem od czego to zależy, może mam słabą antenę. Ale na dekoderze wbudowanym w telewizor jest ok. I się wkurzyłem bo w sumie kupiłem ten box pod nowy standard.

Top Bottom